سفارش تبلیغ
صبا

کلام برتر
 
قالب وبلاگ
لینک دوستان

71

دلها چه بی‌قرارند وقتی که توبیایی

پاییزها بهارند وقتی که تو بیایی

آن روز از اشک از اشتیاق رویت

در چشم آشکارند وقتی که تو بیایی

در آسمان ملائک در عرش بی‌نهایت

همواره جشن دارند وقتی که تو بیایی

شهرم و دیارم آن شب چون کهکشانی از نور

آذین افتخارند وقتی که تو بیایی

یاران باوفایت در جاده عبورت

قرآن به دست دارند وقتی که تو بیایی

آهنگ گامهایت ای نور آسمانی

پایان انتظارند وقتی که تو بیایی

در دشت سبز خضراء حتی کبوتران هم

از عشق لانه دارند وقتی که تو بیایی


[ جمعه 85/6/31 ] [ 10:34 صبح ] [ احمد اکرمی ] [ نظرات () ]

اللهم عجل لولیک الفرج

امروز تصمیم گرفتم به مناسبت نزدیک شدن به نیمه شعبان روز میلاد شکوفه نرگس ،آهنگ  و کلیپ هایی در ارتباط با امام زمان برای دوستان قرار دهم تا در صورت نیاز برای وبلاگ خود استفاده کنید.در صورت نیاز به راهنمایی در آهنگ گذاری ، اطلاع دهید.یاد آور می شوم برای باز شدن کلیپ ها زمان بیشتری باید صبر کنید.با راست کلیک کردن روی هر کدام و انتخاب گزینه انتهایی می توانید در پنجره باز شده آدرس اینترنتی اهنگ ها را ببینید .

جا دارد در همین جا از زحمات دوست مهربانم ..علی(س) ...که مرا در این امر خیریاری نمود تشکر کنم با  اینکه مدتیست از دیدنش محروم شدم ولی هرگز محبتهای بی دریغش را در حقم فراموش نمی کنم و از خدای بزرگ خوشبختی او را در هر جای این عالم خاکی است، خواهانم.

 حس غریب

 سایتون سنگینه مولا

 یا ابا صالح مدد

آهنگ اباصالح المهدی

نمی دونم دلم دیونه کیست

ما که از دلبرم رویی ندیدم

مرحوم آغاسی

 گل نرگس آبروی دو عالم

 یابن الحسن دورت بگردم

غم عشقت بیابون پروروم کرد

تو دلم یه عالمه حرفه که می خوام برات بگم

ای ساربان آهسته ران

درد ودلی با امام زمان

دل پریشونم

نهان خانه دلم

کلیپ حس غریب

کلیپ دعای فرج

 منبع: بچه های قلم


[ جمعه 85/6/10 ] [ 8:40 صبح ] [ احمد اکرمی ] [ نظرات () ]

 

دانا کسی است که قدر خودش را بداند و در نادانی  انسان همین بس که ارزش خود را نداند.
                                                                          
                                                                                              نهج البلاغه: خطبه 103

به دور و بر خودت نگاه کن .آیا چیز بی ارزشی را پیدا می کنی؟هوای پاک را ببین که روی تو حساب کرده و اکسیژن حیات بخش خود را ارزانی شش هایت می کند تا همیشه با طراوت باشی.

به قلبت نگاه کن که روی تو حساب ویژه ای باز کرده و یک لحظه از تپش نمی افتدتا زنده بمانی. زمین برای تو ست که فضا و مکانش را در اختیارت قرار داده تا از آن بهره ببری.

زمان از آن توست و می توانی استفاده های زیادی از آن ببری. خورشید برای تو می تابد .گیاه برای تو می روید، میوه ها به عشق تو می رسند.شب برای تو می آید تا به آرامش برسی و روز با خوشحالی تو را در آغوش می گیرد تا در کنارش تلاش کنی و خیلی چیزها را یاد بگیری و برای دیگران مفید باشی.

راستی با این همه هدیه خداوند خودت را در کجا می بینی؟
در آینه قلبت،کردار و گفتار و رفتارت؟در پاسخ به این سوال چهار جوابی از بد تا عالی کدام را انتخاب می کنی؟چقدر برای خودت ارزش قایلی؟ چقدر خودت را دوست داری؟نکند خودت را یک جسم بیهوده بدانی؛ نکند به خودت بگویی که به هیچ دردی نمی خورم؛نکند با ناله بگویی که بودنم در این دنیا چه فایده دارد؛

نه ؛این حرف ها به تو نمی آید، چون تو هدیه خداوند در زمینی. اگر قدر خودت را بدانی و به ارزش خودت پی ببری، چشمه دانایی از قلبت می جوشد و گل دانش در ذهنت شکوفا می شود.

کمی به قدر و منزلت خودت بیندیش تا نشان نادانی بر پیشانیت حک نشود.برای دانا بودن همین کافی است که خودت را مفید بدانی و در نظر دیگران ارزشمند باشی.

منبع:پیشگامان


[ جمعه 85/5/6 ] [ 12:0 صبح ] [ احمد اکرمی ] [ نظرات () ]


.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

الهی لا تکلنی الی نفسی طرفه عین ابدا. خدایا :مرا یک چشم بهم زدن به خودم وا مگذار سلام/ یه معلم که سعی دارد در اینجا با گذاشتن مطالب خواندنی در تقویت باور دینی و توجه به اینکه خدای سبحان ناظر اعمال ماست سهیم باشد. باور کنیم هر چیزی که خدا آفریده زیباست و بجا .کاری نکنیم که خاطره ی بدی در اذهان دیگران بجا گذاریم . بیاییم در این دو روز عمر دلها را به هم وصل کنیم .شاید فردایی در کار نباشد.بیاییم از ثانیه های زندگیمان درست استفاده کنیم. کاری نکنیم فردا حسرت امروز را بخوریم. دلهایتان مثل گل های بهاری شاداب و مانند برف زمستان قلبهایتان پاک و سفید باشد .در پناه خالق بی همتا
امکانات وب


بازدید امروز: 119
بازدید دیروز: 168
کل بازدیدها: 370107